Artykuły SP5ELA w języku polskim

Witam!

W związku z unowocześnieniem i reorganizacją serwera klubowego SP5PBE (wszystkich innych serwerów również) moja strona podlinkowana w "klasycznym unixowym" stylu "~zygi" przestała działać, działa teraz bez tego "słynnego" wężyka. Strona jest wykonana w starej "historycznej" technologii z roku 1999. Została celowo w ograniczonym zakresie pozostawiona. Permanentne utrzymywanie przy życiu technologicznych staroci jest z góry skazane na porażkę. Nie ma odwrotu od postępu technologicznego świata. Problemem jest tylko brak czasu. Prowadzę "od zawsze" wiele projektów równocześnie, technicznych, informatycznych, logistycznych.

Moja nowa strona znajduje się pod adresem: https://sp5ela.rf.pl To już zupełnie inna technologia.

Brak czasu powoduje, że ogrom wiedzy trudno jest przetworzyć do postaci właściwej dla Internetu ... Ale trzeba być dobrej myśli!

Niemniej jednak da się tu znaleźć parę rzeczy niespotykanych być może nigdzie więcej.

73, Zygi, SP5ELA

Zygi SP5ELA

 

 

 

 

Strona wsparcia technicznego SP5ELA - wersja polska (PL) Witam! W związku z unowocześnieniem i reorganizacją serwera klubowego SP5PBE (wszystkich innych serwerów również) moja...

Powered by CjBlog
Counter