SP5ELA Technical Support. Ham Radio. FT-991, FT-2000D.
Lark-CPU
 LARK ULTIMATE 7iWin

LARK Remote Server pracujący pod Windows 10 dla systemu zdalnego dostępu RCFORB Remote Radio. Mechaniczny i elektryczny / elektroniczny projekt mini-komputera LARK Ultimate 7i Win działający pod systemem Windows 10 przeznaczony dla serwera RCFORB dla zastosowań KF i UKF zdalnego dostępu.

Projekt

Projekt zakłada zastosowanie mikrokomputera LARK Ultimate 7i Win (Tableta) z serii "Tablet PC Ultimate Series". Tablety (3 sztuki) zostały zakupione w grudniu 2015 roku. Pierwsza implementacja nastąpiła w styczniu 2016 r. W projekt zaangażowały się trzy osoby: SP5ELA, SP5IOU i SQ5JUP. Wszystkie trzy osoby, to operatorzy krótkofalowcy i właściciele własnych stacji. Wszyscy trzej zamieszkują na terenie Tzw. "Wielkiej Warszawy" (SP5) i należą do Wirtualnego OT PZK.

Counter