SP5ELA Technical Support. Ham Radio. FT-991, FT-2000D.

Strona wsparcia technicznego SP5ELA - wersja polska (PL)

Witam!

W związku z unowocześnieniem i reorganizacją serwera klubowego SP5PBE (wszystkich innych serwerów również) moja strona podlinkowana w "klasycznym unixowym" stylu "~zygi" przestała działać, działa teraz bez tego "słynnego" wężyka. Strona jest wykonana w starej "historycznej" technologii z roku 1999. Została celowo w ograniczonym zakresie pozostawiona. Permanentne utrzymywanie przy życiu technologicznych staroci jest z góry skazane na porażkę. Nie ma odwrotu od postępu technologicznego świata. Problemem jest tylko brak czasu. Prowadzę "od zawsze" wiele projektów równocześnie, technicznych, informatycznych, logistycznych.

Moja nowa strona znajduje się pod adresem: https://sp5ela.rf.pl To już zupełnie inna technologia.

Brak czasu powoduje, że ogrom wiedzy trudno jest przetworzyć do postaci właściwej dla Internetu ... Ale trzeba być dobrej myśli!

Niemniej jednak da się tu znaleźć parę rzeczy niespotykanych być może nigdzie więcej.

73, Zygi, SP5ELA

Zygi SP5ELA 

 

 


 

Artykuły PL

  • LARK Remote Server
  • BLOG techniczny (raczej nie polityczny!) - w planie (jesień-zima 2017 / 2018). Blog ten będzie kontynuacja blogu technicznego autora prowadzonego w latach 1995-2015 na starym portalu.

Artykuły ENG

Technical Departament

 

 

 

 

sp5ela.rf.pl: your social media marketing partner
Counter